Pakiet medyczny dla dziecka

Dziecko w wieku przedszkolnym choruje przeciętnie 10 razy w roku. Warto być przygotowanym przez cały rok i zapewnić swojemu dziecku szybki dostęp do opieki lekarskiej, bez kolejek. Dużym wsparciem dla rodziców jest także całodobowa, czynna 7 dni w tygodniu infolinia medyczna.

Indywidualne pakiety medyczne dla dzieci to ochrona dopasowana do potrzeb najmłodszych i nastolatków, z dostępem do specjalistów dziecięcych, w tym m.in. chirurga, ortopedy, neurologa i ortopedy.

Wśród zabiegów, które zrealizujesz z pakietu znajduje się m.in. wymaz z gardła czy migdałka, usunięcie ciała obcego z ucha, nosa lub oka czy nastawienie zwichnięcia i złamania oraz założenie gipsu czy szycie rany. Ważnym elementem pakietu dla dziecka w wariancie pełnym są wizyty u logopedy, psychologa i psychiatry oraz konsultacje dietetyczne dostępne 3 razy w roku.

Bezgotówkowa realizacja świadczeń

1400 placówek w całej Polsce

(sieć LuxMed i gabinety prywatne)

Świadczenia bez karencji

z myślą o dzieciach i nastolatkach

Nielimitowany dostęp

do lekarzy specjalistów oraz logopedy, psychologa i psychiatry w pakiecie pełnym

Szacunkowy dostęp do lekarzy:

pediatra – 1 dzień, specjaliści – do 5 dni

Rehabilitacja i wizyty domowe

(pakiet Pełny)

Przykładowy zakres świadczeń w pakiecie

Pakiet podstawowy Pakiet rozszerzony Pakiet pełny
Pediatra + + +
badania RTG, USG 115 rodzajów 150 rodzajów 157 rodzajów
Lekarze specjaliści bez skierowania: chirurg ogólny, ginekolog (od 16 r.ż.), laryngolog, neurolog, okulista, ortopeda + + +
Lekarze specjaliści ze skierowaniem: alergolog, gastroenterolog, kardiolog, nefrolog, pulmonolog, reumatolog, urolog - + +
Lekarze specjaliści ze skierowaniem: urolog, diabetolog, endokrynolog, ginekolog (do 16 r.ż.), hematolog, onkolog, lekarz rehabilitacji medycznej - - +
Logopeda, psycholog, psychiatra - - +
Dietetyk (3 konsultacje rocznie) - - ze skierowaniem
Rehabilitacja - - 10 zabiegów
Wizyty domowe - 4 wizyty 4 wizyty
Szczepienia 2 2 8
Cena 120 zł 165 zł 240 zł
Pobierz wniosek Pobierz wniosek Pobierz wniosek
Doradca
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń: Klaudia Kampioni

Jak kupić polisę w iExpert.pl

Skontaktuj się z naszym doradcą

Wypełnij wniosek i wyślij do nas

Polisę otrzymasz pocztą

Opłać składkę

23 stycznia 2024
Ubezpieczenia zdrowotne - porady

Pakiety medyczne ułatwiają zarządzanie własnym zdrowiem

Już niemal 4,7 mln Polaków ma prywatne ubezpieczenie zdrowotne - wynika z danych PIU. To wzrost o prawie 15 proc. w porównaniu z tym samym okresem w roku poprzednim. Mimo podwyżek rośnie na pakiety chętniej decydują się osoby prywatne, które dopatrują się oszczędności w posiadaniu ubezpieczenia zdrowotnego. Z pakietów medycznych nie rezygnują także firmy, które nie tylko walczą o pracownika, ale także starają się redukować absencje w pracy i prezenteizmem, czyli mniejszą wydajność pracowników podczas zachorowań.
Anita Trochimiuk
Czytaj więcej »
Tagi: #Zdrowotne
8 kwietnia 2024
Aktualności

Nowy program ubezpieczeń dla członków IARP

Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz PZU przedłużyli współpracę, podpisując umowę dotyczącą nowego programu przeznaczonego dla członków IARP. Nowy program ubezpieczeniowy przynosi przede wszystkim kompleksowe rozwiązania dla architektów pracujących na JDG niższe składki oraz wyższe sumy gwarancyjne. Ponownie jak dotychczas za obsługę programu ubezpieczeniowego odpowiada iExpert, zapewniając wsparcie merytoryczne dotyczące zakresu ochrony i techniczne - w procesie zawarcia ubezpieczenia.
Anita Trochimiuk
Czytaj więcej »
Tagi: #Architekt