OC kancelarii prawnej claims made

Ubezpieczenie OC dla kancelarii prowadzonej przez radcę prawnego może być wykupione indywidualnie przez radcę lub przez kancelarię czy spółkę prawników. Jeśli ubezpieczenie wystawione jest na kancelarię pokrywa także odpowiedzialność zawodową zatrudnionych w niej adwokatów i doradców podatkowych. Ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej można objąć także spółki cywilne. Zapraszamy radców prawnych do kontaktu, nasi doradcy pomogą dobrać optymalnie zakres. Składkę można także obliczyć samodzielnie korzystając z kalkulatora online.

OC kancelarii prawnej act committed

Ubezpieczenie OC nadwyżkowe dla kancelarii radców prawnych – dzięki szerokiemu wachlarzowi sum gwarancyjnych i zróżnicowanym okresom zgłaszania roszczeń, można łatwo dopasować polisę do indywidualnych potrzeb kancelarii, w zależności od rodzaju prowadzonych przez radców prawnych spraw. Warto zabezpieczyć odpowiedzialność cywilną kancelarii radcy prawnego, tym bardziej, że można także ubezpieczyć innych prawników pracujących w kancelarii. Zakres pomoże dobrać nasz doradca, ale można także skorzystać z elektronicznej kalkulacji składki.

Ubezpieczenie utraty dochodu radcy prawnego

Ubezpieczenie utraty dochodu zapewnia radcom prawnym dopływ gotówki w razie wypadku lub choroby, które uniemożliwią działalność zawodową. Ubezpieczony otrzyma świadczenie miesięczne za każdy dzień zwolnienia, nawet od pierwszego dnia niezdolności do pracy. Druga, tańsza opcja przewiduje wypłatę świadczenie od 31 dnia zwolnienia. Co ważne niemożność wykonywania pracy może być czasowa lub trwała. Gwarantujemy szybki i wygodny sposób zawarcia ubezpieczenia przez internet.

Ubezpieczenie OC syndyka, likwidatora, kuratora

Ubezpieczenie OC skierowane do radców prawnych powołanych do wykonywania czynności syndyka, nadzorcy sądowego, zarządcy, kuratora i likwidatora podlegających, zgodnie z prawem ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone przy wykonywaniu czynności osobiście, lub przez pełnomocnika. Ubezpieczenie OC jest zgodne z ustawą Prawo upadłościowe i naprawcze, Kodeksem Cywilnym i Kodeksem Spółek Handlowych. Gwarantujemy wysoki poziom ochrony i atrakcyjne składki ubezpieczenia.

Ubezpieczenie OC aplikanta

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej aplikanta to produkt zapewniający aplikantowi radcy prawnego dodatkową ochronę niezależnie od polisy pracodawcy. To dedykowane zawodom prawniczym ubezpieczenie OC może wykupić zarówno aplikant, jak i kancelaria prawna, w której jest zatrudniony. Istnieje możliwość wyboru sumy gwarancyjnej ubezpieczenia OC nawet do 1 mln zł. Składkę za ubezpieczenie można opłacić nawet w 12 ratach.

Ubezpieczenie majątku kancelarii Radcy Prawnego

Ubezpieczenie majątkowe w PZU SA powstało specjalnie z myślą o kancelariach prawnych. Polisa zapewnia wszechstronną ochronę na wypadek strat majątkowych przy niskim poziomie składek. Ochronę można dopasować do indywidualnych potrzeb radcy prawnego i jego kancelarii. Z pewnością pomocne będzie szeroki wybór sum ubezpieczenia. Zapewniamy profesjonalne doradztwo naszych specjalistów.

Ubezpieczenie NNW Radcy Prawnego

Ubezpieczenie NNW radcy prawnego to produkt uzupełniający portfel ubezpieczeń dla radców prawnych. Zapewnia wszechstronną ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków w życiu zawodowym i prywatnym. Zakres obejmuje świadczenia z tytułu uszczerbku na zdrowiu i śmierci. W ochronie znajdują się także poważne schorzenia w tym się m.in. zawału serca i krwotoków śródczaszkowych (tzw. wylew). Składka już od 72 zł za rok ochrony. Do wyboru są trzy sumy ubezpieczenia. Polisa NNW jest istotnym uzupełnieniem ochrony zawodowej, warto mieć i to zabezpieczenie w życiu prywatnym.
Doradca
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń: Milena Dynus

Jak kupić polisę w iExpert.pl

Oblicz składkę

Złóż wniosek

Opłać pierwszą składkę

Polisę otrzymasz emailem

14 listopada 2022
Warto wiedzieć

Roszczenie klienta lub pacjenta - jak zgłosić szkodę z OC zawodowego?

Błędy w pracy mogą zdarzyć się każdemu, ale co zrobić w sytuacji, gdy w konsekwencji błędu pojawi się roszczenie? Nie wystarczy podpisanie oświadczenia jak w przypadku samochodowej stłuczki. Procedura zgłoszenia szkody jest inna i warto ją poznać.
Anita Trochimiuk
Czytaj więcej »
12 listopada 2021
Aktualności

Tytuł Strategicznego Partnera PZU po raz piąty dla iExpert

To już 5 rok z rzędu, gdy PZU - największy ubezpieczyciel w tej części Europy - zalicza naszą firmę do wąskiego grona swoich Strategicznych Partnerów. Od samego początku, gdy przyznawana jest ta nagroda, za każdym razem odbieramy statuetkę.
SEO
Czytaj więcej »
Tagi: brak