Ubezpieczenie OC podmiotów leczniczych

Ubezpieczenie obowiązkowe przeznaczone dla firm zarejestrowanych jako podmiot leczniczy u wojewody. Ubezpieczenie mogą wykupić podmioty w których przyjmują lekarze lub takie w których pracuje inny personel medyczny. Składka za ubezpieczenie jest zależna od ilości osób pracujących w podmiocie. Do kalkulacji należy przyjąć ilość osób przyjmujących w podmiocie bez względu na formę zatrudnienia ( etat, zlecenie, kontrakt)

Niska składka roczna – OC obowiązkowe już od 570 PLN

możliwość opłacenia składki rocznej nawet w 12 ratach – bez zwyżki

Szybka kalkulacja online

wysokość składki znana w ciągu 5 minut

Bezpieczeństwo: sprawdzony ubezpieczyciel PZU SA

polisa zgodna z rozporządzeniem Ministra Finansów

Minimum formalności i wygoda

Cały proces zawarcia polisy przebiega online

Fachowe doradztwo

wsparcie przy wyborze zakresu ochrony, również podczas spotkania w placówce

Kompleksowa ochrona

możliwość rozszerzenia m.in. o OC dobrowolne, OC pracodawcy i OC najemcy

Dostępne rozszerzenia

OC dobrowolne podmiotu leczniczego – pozwala pokryć szkody w zakresie objętym ubezpieczeniem OC obowiązkowym, które nie mogą być zaspokojone z tytułu ubezpieczenia obowiązkowego z powodu wyczerpania się sumy gwarancyjnej (ubezpieczenie nadwyżkowe) – pod warunkiem wykupienia lub posiadania OC obowiązkowego w PZU. Możliwość ochrony nawet do 1 miliona zł.

OC najemcy – rozszerza ubezpieczenie o szkody na ruchomościach i nieruchomościach, z których podmiot leczniczy  korzysta na podstawie umowy najmu, dzierżawy, leasingu, użytkowania, użyczenia lub innej podobnej formy korzystania z cudzej rzeczy, pokryje szkody np. w najmowanym lokalu lub na wypożyczonym sprzęcie.

OC pracodawcy – rozszerza ochronę podmiotu leczniczego o szkody rzeczowe lub szkody na osobie wyrządzone pracowników w związku z wypadkiem przy pracy.

OC chirurgii plastycznej i zabiegów kosmetycznych medycyny estetycznej – rozszerza ochronę firmy o odpowiedzialność cywilną za szkody będące następstwem zabiegów chirurgii plastycznej lub zabiegów kosmetycznych medycyny estetycznej.

Doradca
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń: Lidia Machalska

Jak kupić polisę w iExpert.pl

Oblicz składkę

Złóż wniosek

Opłać pierwszą składkę

Polisę otrzymasz emailem

7 listopada 2018
Warto wiedzieć

Lekarz jak każdy może zachorować, jak wtedy chronić swoje finanse?

Lekarze coraz częściej szukają rozwiązań, które zapewnią ochronę domowego budżetu w razie nieprzewidzianych okoliczności. Skutecznym narzędziem jest ubezpieczenie od utraty dochodu - polisa gwarantująca wypłatę świadczeń w razie niezdolności do pracy. Tylko w iExpert lekarze mogą wykupić dedykowane tej grupie zawodowej ubezpieczenie utraty dochodu w PZU, które charakteryzuje prostota i wysoka dostępność dzięki bardzo atrakcyjnym składkom.
Kamila Pokoj
Czytaj więcej »
Tagi: #Lekarz
27 września 2019
Aktualności

Zmiany numerów kontaktowych do iExpert

Od 30 września wszyscy nasi doradcy będą do Państwa dyspozycji tylko pod numerami telefonów komórkowych. Dotychczasowe numery stacjonarne zaczynające się od cyfr: 22 100 26 .. nie będą aktywne.
Katarzyna Nowak
Czytaj więcej »
Tagi: brak