Ubezpieczenie utraty dochodu fizjoterapeuty

Ubezpieczenie utraty dochodu to gwarancja wypłaty świadczenia pieniężnego w razie wypadku lub choroby, które uniemożliwia fizjoterapeucie pracę zawodową.

Ubezpieczony fizjoterapeuta może otrzymać świadczenie już od pierwszego dnia niezdolności do pracy, trwającej powyżej 30 dni kalendarzowych. W drugim tańszym wariancie, świadczenie zostanie wypłacone od 31 dnia zwolnienia. Do wyboru trzy sumy gwarancyjne: 60 tys. zł, 120 tys. zł i 180 tys. zł. W przypadku trwałej niezdolności do pracy odszkodowanie w wysokości sumy ubezpieczenia zostaje wypłacone od razu.
Dodatkowo każdy fizjoterapeuta wykupując ubezpieczenie posiada ochronę na wypadek śmierci a w przypadku nieszczęśliwego wypadku może skorzystać z powypadkowych usług assistance na terytorium RP takich jak m.in.: wizyta lekarza lub pielęgniarki w miejscu pobytu ubezpieczonego, organizacja procesu rehabilitacji, dostawę leków, transport medyczny czy pomoc psychologa.

Bardzo atrakcyjna składka

Od 226 zł za rok ochrony

Rekompensata utraty dochodu

Nawet 537 zł dziennie

Korzystne zasady

Świadczenie jest wypłacane, gdy ubezpieczony nie może wykonywać swego  zawodu, także wówczas, gdy uszczerbek na zdrowiu jest niewielki, ale uniemożliwia czasowe wykonywanie zawodu.

Sprawdzony ubezpieczyciel

Ochronę gwarantuje PZU – największy polskie towarzystwo.

Wysoka suma gwarancyjna

Do 180 tys. złotych

Ochrona dla aktywnych

Działa także w przypadku niezdolności do wykonywania pracy wskutek uprawiania sportów, w tym wysokiego ryzyka.

Ubezpieczenie utraty dochodu fizjoterapeuty

Zakres ubezpieczenia zostaje rozszerzony o ubezpieczenie utraty dochodu przez fizjoterapeutę.

Jeżeli w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub choroby, ubezpieczony będzie czasowo niezdolny do wykonywania pracy, PZU SA wypłaca świadczenie z tego tytułu w granicach sumy ubezpieczenia wskazanej w umowie ubezpieczenia.
Świadczenie to wypłacane jest za każdy dzień czasowej niezdolności do wykonywania pracy począwszy od trzydziestego pierwszego dnia tej niezdolności, trwającej nie dłużej niż 1 rok. 

Doradca
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń: Klaudia Kampioni

Jak kupić polisę w iExpert.pl

Oblicz składkę

Złóż wniosek

Opłać pierwszą składkę

Polisę otrzymasz emailem

27 maja 2020
Warto wiedzieć

Ubezpieczenie utraty dochodu, pracujący mogą odetchnąć z ulgą

Ubezpieczenie utraty dochodu w PZU to zabezpieczenie finansowe w razie choroby lub wypadku, które uniemożliwią nam wykonywanie pracy zawodowej. Skierowane nie tylko do osób prowadzących własną działalność, ale także zatrudnionych na podstawie umowy o prace lub zlecenie. Jak działa i dlaczego warto zapewnić sobie ochronę dochodu?
Katarzyna Nowak
Czytaj więcej »
20 stycznia 2020
Aktualności

iExpert po raz czwarty Strategicznym Partnerem PZU

Podczas IV Kongresu Multiagentów PZU iExpert czwarty rok z rzędu został wyróżniony prestiżowym tytułem Strategicznego Partnera PZU - Misja Sukces wypełniona.
Katarzyna Nowak
Czytaj więcej »
Tagi: brak