Ubezpieczenie utraty dochodu doradcy podatkowego
Ubezpieczenie utraty dochodu to gwarancja wypłaty świadczenia pieniężnego w razie wypadku lub choroby, które uniemożliwią doradcy podatkowemu pracę zawodową. Ubezpieczony doradca otrzyma świadczenie miesięczne za każdy dzień zwolnienia, nawet od pierwszego dnia niezdolności do pracy. Niezdolność do wykonywania pracy doradcy podatkowego może być czasowa lub trwała, powstała wskutek nieszczęśliwego wypadku lub choroby.
Ubezpieczenie przeznaczone dla doradców podatkowych, którzy nie ukończyli 65 roku życia bez względu na formę zatrudnienia. Nie ma okresu karencji a PZU nie wymaga ankiety medycznej. Suma ubezpieczenia jest niezależna od osiąganych dochodów rocznych. Do wyboru są trzy sumy: 60 tys., 120 tys. i 180 tys. złotych. Podstawą wypłaty odszkodowania jest nieobecność w pracy powyżej 30 dni z powodu nieszczęśliwego wypadku lub długotrwałej choroby poświadczona zwolnieniem. Istnieją dwa warianty wypłaty odszkodowania. Płatne od 1 dnia nieobecności w pracy lub od 31 dnia nieobecności.

Nawet 537 zł rekompensaty dziennie
w przypadku niezdolności do pracy w wyniku choroby lub wypadku

Atrakcyjna składka – od 226 zł za rok
bardzo korzystna relacja ceny do zakresu świadczeń

Wypłata świadczeń nawet przy niewielkim uszczerbku
świadczenie jest wypłacane, gdy ubezpieczony nie może pracować, także wówczas, gdy uszczerbek na zdrowiu jest niewielki, ale uniemożliwia wykonywanie zawodu

Ochrona na wysokie ryzyka
działa także w przypadku niezdolności do wykonywania pracy powstałej wskutek uprawiania sportów wysokiego ryzyka

Bez karencji
nie ma okresów ochrony, ubezpieczenia działa od następnego dnia po złożeniu wniosku i opłaceniu składki

Sprawdzony ubezpieczyciel
PZU SA
Doradca
Masz pytania? Napisz lub zadzwoń: Adam Kaszubski
Jak kupić polisę w iExpert.pl
Oblicz składkę

Złóż wniosek

Opłać pierwszą składkę

Polisę otrzymasz emailem

14 listopada 2022
Warto wiedzieć
Roszczenie klienta lub pacjenta - jak zgłosić szkodę z OC zawodowego?
Błędy w pracy mogą zdarzyć się każdemu, ale co zrobić w sytuacji, gdy w konsekwencji błędu pojawi się roszczenie? Nie wystarczy podpisanie oświadczenia jak w przypadku samochodowej stłuczki. Procedura zgłoszenia szkody jest inna i warto ją poznać.
Czytaj więcej »12 listopada 2021
Aktualności
Tytuł Strategicznego Partnera PZU po raz piąty dla iExpert
To już 5 rok z rzędu, gdy PZU - największy ubezpieczyciel w tej części Europy - zalicza naszą firmę do wąskiego grona swoich Strategicznych Partnerów. Od samego początku, gdy przyznawana jest ta nagroda, za każdym razem odbieramy statuetkę.
Czytaj więcej »Tagi: brak