iExpert kolejny raz pojawił się w gronie najlepszych pośredników ubezpieczeniowych z całej Polski. Podczas uroczystej Gali Multiagentów PZU, z rąk członka zarządu PZU SA Małgorzaty Kot i dyrektora Biura Sprzedaży Macieja Wolińskiego otrzymaliśmy wyróżnienie Strategicznego Partnera PZU 2020. Nagrodę w imieniu naszej firmy odebrał Mirosław Bubnowski.

Tegoroczny tytuł ma dla nas szczególne znaczenie z uwagi na okoliczności. Okres pandemii, dla wszystkich, także dla nas był dużym wyzwaniem. Kolejne lockdowny i zamknięcie granic sprawiły, że wiele naszych programów nagle straciło zainteresowanie klientów. Funkcjonowanie wielu mikrofirm, które stanowią główną grupę odbiorców naszych ubezpieczeń, stanęło pod znakiem zapytania. W tej sytuacji kwestie ubezpieczeń zeszły na dalszy plan. Jednak wprowadzenie nowych programów do naszej oferty, pozwoliło utrzymać dobre wyniki i dynamikę sprzedaży porównywalną do tej sprzed pandemii – powiedział Mirosław Bubnowski.

Przy okazji potwierdziło się, że przyjęta kilkanaście lat temu strategia naszej firmy, opierająca sprzedaż wyłącznie na kanale online jest skuteczna. W tych ekstremalnych okolicznościach miała ona kluczowe znaczenie dla utrzymania sprzedaży, przy zachowaniu bezpieczeństwa naszych Klientów – dodaje Mirosław Bubnowski.

Gala Multi PZU 2021 to piąte tego typu spotkanie realizowane przez PZU. Odbyło się w Hotelu Narvil w Serocku, a hasło przyświecające Gali to ZGRUPOWANIE MISTRZÓW. Spotkanie tradycyjnie już poprowadził Tomasz Kammel – rewelacyjnie i z humorem wpisując się w sportową odsłonę Gali.

Mówcą motywacyjnym był Vital Heynen – od 2018 do 2021 trener reprezentacji Polski w piłce siatkowej. Jako coach poprowadził naszą drużynę do wielu medali, w tym najważniejszych z Mistrzostw Świata i Pucharu Świata. Część wieczorna to uroczysta kolacja połączona z wręczeniem wyróżnień wg kategorii: Kluczowy Partner PZU i Strategiczny Partner PZU.