Zamknij

Zamów rozmowę
Zapytaj o produkt


Imię i nazwisko

Adres email

Telefon *

Wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zamów rozmowę

Lekarz jak każdy może zachorować, jak wtedy chronić swoje finanse?

Lekarze coraz częściej szukają rozwiązań, które zapewnią ochronę domowego budżetu w razie nieprzewidzianych okoliczności. Skutecznym narzędziem jest ubezpieczenie od utraty dochodu – polisa gwarantująca wypłatę świadczeń w razie niezdolności do pracy. Tylko w iExpert lekarze mogą wykupić dedykowane tej grupie zawodowej ubezpieczenie utraty dochodu w PZU, które charakteryzuje prostota i wysoka dostępność dzięki bardzo atrakcyjnym składkom.

jak wybrac OC lekarza

Dostępne wyłącznie w iExpert ubezpieczenie utraty dochodu lekarza w PZU zostało stworzone zwłaszcza z myślą o lekarzach prowadzących swój własny gabinet lub pracujących na umowach cywilno-prawnych, choć jest dostępne bez względu na formę wykonywania zawodu.

Coraz częściej lekarze wykonują zawód w formie własnej praktyki lekarskiej, a w przypadku prowadzenia własnego gabinetu niezdolność do pracy oznacza także konieczność pokrywania kosztów związanych np. z opłaceniem czynszu, leasingiem aparatury medycznej i innych stałych zobowiązań mimo czasowego braku dochodu.

Na szczęście ubezpieczenie utraty dochodu pozwala na ochronę finansów lekarza

Prosta konstrukcja

Polisę można zawrzeć w jednym z 3 pakietów, sumy ubezpieczenia to:
• 60 tys. zł
• 120 tys. zł
• 180 tys. zł

do wyboru w 2 wariantach wypłata za niezdolność:
• od pierwszego dnia lub
• od trzydziestego pierwszego dnia.

Ubezpieczenie jest dostępne dla każdego lekarza do 65 r.ż., bez karencji i bez zbędnych formalności – wystarczy wybrać pakiet i opłacić składkę (płatność można rozłożyć nawet na 12 rat).

Koszt rocznego ubezpieczenia zaczyna się już od 226 zł – trudno o ofertę o podobnie szerokim zakresie w równie atrakcyjnej cenie.

Jak działa ubezpieczenie utraty dochodu lekarza?

Ochrona działa bez względu na powód niezdolności do pracy.

Świadczenie zostanie wypłacone w przypadku niezdolności do pracy spowodowanej długotrwałą chorobą (powyżej 30 dni) lub nieszczęśliwym wypadkiem, nawet tym związanym z uprawianiem sportów, również ekstremalnych.

Polisa działa zarówno w przypadku niezdolności czasowej jak i trwałej. W przeciwieństwie do innych produktów tego typu, dostępne w iExpert.pl ubezpieczenie utraty dochodu, gwarantuje wypłatę odszkodowania w przypadku niezdolności do pracy spowodowanej trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, nawet wtedy, gdy ubezpieczony może wykonywać inny zawód.

Takie świadczenie można otrzymać za każdy dzień niezdolności do pracy, już od pierwszego dnia.

Jeśli np. chirurg podczas urlopu na nartach złamie rękę i nie będzie mógł pracować przez 6 tygodni, otrzyma świadczenie nawet w wysokości 537 zł za dzień. W zależności od wybranego wariantu oznacza to 22 554 zł (wypłata za każdy dzień niezdolności do pracy od 1 dnia) lub 6 444 zł (wypłata za każdy dzień niezdolności do pracy od 31 dnia).

Ubezpieczenie można zawrzeć online w kilka minut online TUTAJ >>

Lub telefonicznie:
Kom: 502 913 541
Tel: 22 100 26 20

07.11.2018 godz. 18:24
Komentarze: 0

Dodaj komentarz


Jak wliczyć polisę w koszty?

Zostaw swój adres e-mail i odbierz darmowy e-book, w którym wyjaśniamy krok po kroku księgowanie dokumentów ubezpieczenia.

Zawód:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Powered by WordPress Popup