Zamknij

Zamów rozmowę
Zapytaj o produkt


Imię i nazwisko

Adres email

Telefon *

Wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zamów rozmowę

Lekarz jak każdy może zachorować, jak wtedy chronić swoje finanse?

Lekarze coraz częściej szukają rozwiązań, które zapewnią ochronę domowego budżetu w razie nieprzewidzianych okoliczności. Skutecznym narzędziem jest ubezpieczenie od utraty dochodu – polisa gwarantująca wypłatę świadczeń w razie niezdolności do pracy. Tylko w iExpert lekarze mogą wykupić dedykowane tej grupie zawodowej ubezpieczenie utraty dochodu w PZU, które charakteryzuje prostota i wysoka dostępność dzięki bardzo atrakcyjnym składkom.

Dostępne wyłącznie w iExpert ubezpieczenie utraty dochodu lekarza w PZU zostało stworzone zwłaszcza z myślą o lekarzach prowadzących swój własny gabinet lub pracujących na umowach cywilno-prawnych, choć jest dostępne bez względu na formę wykonywania zawodu.

Coraz częściej lekarze wykonują zawód w formie własnej praktyki lekarskiej, a w przypadku prowadzenia własnego gabinetu niezdolność do pracy oznacza także konieczność pokrywania kosztów związanych np. z opłaceniem czynszu, leasingiem aparatury medycznej i innych stałych zobowiązań mimo czasowego braku dochodu.

Na szczęście ubezpieczenie utraty dochodu pozwala na ochronę finansów lekarza

Prosta konstrukcja

Polisę można zawrzeć na jedną z trzech sum ubezpieczenia:
• 60 tys. zł
• 120 tys. zł
• 180 tys. zł

do wyboru w 2 wariantach, z wypłatą świadczenia:
• od pierwszego dnia
• od trzydziestego pierwszego dnia

nieobecności w pracy spowodowanej wypadkiem lub chorobą.

Ubezpieczenie jest dostępne dla każdego lekarza do 65 r.ż., bez karencji i bez zbędnych formalności – wystarczy wybrać sumę ubezpieczenia i wariant oraz opłacić składkę (płatność można rozłożyć nawet na 12 rat).

Koszt rocznego ubezpieczenia zaczyna się już od 226 zł – trudno o ofertę o podobnie szerokim zakresie w równie atrakcyjnej cenie.

Jak działa ubezpieczenie utraty dochodu lekarza?

Świadczenie zostanie wypłacone w przypadku niezdolności do pracy powyżej 30 dni spowodowanej długotrwałą chorobą lub nieszczęśliwym wypadkiem, nawet tym związanym z uprawianiem sportów, również ekstremalnych.

Takie świadczenie można otrzymać za każdy dzień niezdolności do pracy, już od pierwszego dnia.

Jeśli np. chirurg podczas urlopu na nartach złamie rękę i nie będzie mógł pracować przez 6 tygodni, otrzyma świadczenie nawet w wysokości 537 zł za dzień. W zależności od wybranego wariantu oznacza to 20 706 zł (wypłata za każdy dzień niezdolności do pracy od 1 dnia) lub 6 444 zł (wypłata za każdy dzień niezdolności do pracy od 31 dnia).

Ubezpieczenie można zawrzeć online w kilka minut online TUTAJ >>

Lub telefonicznie:
Kom: 502 913 541
Tel: 22 100 26 20

07.11.2018 godz. 18:24
Komentarze: 0

Dodaj komentarz