Żeby zapewnić Państwu wygodę, wprowadziliśmy dodatkowe udogodnienie w postaci polisy elektronicznej. Otrzymają ją Państwo na adres e-mail, wraz z certyfikatem, który w prosty sposób można załączyć do operatu szacunkowego.

Wszystkie operacje przeprowadzone na naszych stronach są w pełni bezpieczne – połączenia są szyfrowane, a certyfikat SSL stanowi gwarancję poufności Państwa danych. Procedury bezpieczeństwa danych są na bieżąco kontrolowane przez Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

Atrakcyjne zniżki dla każdego

Nasza oferta wciąż jest najtańszą ofertą na rynku. Dodatkowo oferujemy nowy system naliczania zniżek za bezszkodowość. Jest on korzystniejszy dla wielu Klientów: teraz kolejne progi zniżki naliczane są za każdy rok, a nie jak dotychczas za trzy lata.
Oferta na 2018 r. zakłada również dodatkowy upust 10% na każdą kolejną polisę wykupioną w iExpert.pl dla Klientów, którzy prowadzą zarówno działalność rzeczoznawcy majątkowego jak i pośrednika lub zarządcy nieruchomości.

OC biegłego sądowego 50% taniej

W tym roku po raz pierwszy składając wniosek o OC obowiązkowe można jednocześnie rozszerzyć ochronę o czynności rzeczoznawcy biegłego sądowego. Co istotne składka została obniżona aż połowę! Choć wykupienie polisy w iExpert trwa zaledwie kilka minut, warto takie zabezpieczenie mieć kupione zawczasu.
Rzeczoznawcy, którzy zdecydują się na jednoczesny wykup OC obowiązkowego rzeczoznawcy majątkowego oraz OC Biegłego Sądowego ubezpieczenie, to będzie dostępne w cenie niższej o 50%.

iExpert – Strategiczny Partner PZU

iExpert.pl jest liderem rynku ubezpieczeń zawodowych. Od ponad 11 lat dbamy o naszych Klientów i zapewniamy im profesjonalne doradztwo. W tym roku po raz kolejny zostaliśmy wybrani Strategicznym Partnerem PZU. Jako jedyna firma otrzymaliśmy ten tytuł dwukrotnie. Jesteśmy także jednym z najlepiej ubezpieczonych pośredników na rynku, nasza polisa OC jest wystawiona na sumę 5 mln euro.

Tu mogą Państwo sprawdzić szczegóły oferty >>