Zmieniasz formę działalności lub otwierasz nowy podmiot? Sprawdź, na jakie zniżki możesz liczyć

Zmiana formy działalności nie wpływa na obowiązek posiadania polisy odpowiedzialności cywilnej zawodowej. Otwierając nowy podmiot nadal jesteśmy zobowiązani do zawarcia ubezpieczenia. Teoretycznie, jako nowy podmiot zaczynamy nową historię ubezpieczeniową i nowy okres bezszkodowy. W iExpert.pl nie tracisz jednak bezwarunkowo zniżek za bezszkodowość.

Jeśli w trakcie trwania umowy ubezpieczenia równolegle otworzysz nową działalność lub wejdziesz w spółkę w tej samej branży zawodowej, w iExpert nie tracisz wypracowanych dotychczas zniżek za bezszkodową kontynuację. Prawo do zniżki zachowujesz także wtedy, gdy zamykasz działalność, jeśli polisę na nowy podmiot zawrzesz w ciągu 30 dni. W przypadku przekształcenia działalności z jednoosobowej na spółkę, możesz dokonać cesji obowiązującej umowy ubezpieczenia przy zachowaniu tej samej składki. 

To duże udogodnienie zwłaszcza w okresie zmian podatkowych i poszukiwania nowych korzystnych rozwiązań przez osoby samozatrudnione. Dzięki ochronie zniżek i zachowaniu ciągłości okresu bezszkodowego, przy kontynuacji ubezpieczenia składka będzie dużo atrakcyjniejsza.

Jak zawrzeć polisę w iExpert

Jako lider rynku ubezpieczeń dla profesjonalistów, wiemy że czas i bezpieczeństwo to jedne z najważniejszych czynników. Dlatego u nas polisę możesz kupić online – szybko i wygodnie, a w razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakresu ochrony zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo naszych ekspertów. Wybierz swój zawód i sprawdź ofertę.

Składkę możesz obliczyć online – bez konieczności rejestracji i pozostawiania danych.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś pewien czy masz dobrze dobrany zakres ochrony do swojej działalności?

Chcesz porównać oferty?

Zadzwoń tel. 22 646 42 42