Ubezpieczenie utraty dochodu w Lloyd’s przygotowane jest z myślą o przedstawicielach wolnych zawodów i przedsiębiorców, których działalność zawodowa opiera się na samodzielnym wykonywaniu zawodu. Ubezpieczenie pozwala zminimalizować skutki niezdolności do pracy, która powstała na skutek wypadku lub choroby – poprzez wypłatę tygodniowej rekompensaty – do 10 tys. zł tygodniowo.

Składka za tego typu ubezpieczenie jest stosunkowo wysoka, a rabaty służą głównie do wywołania impulsu zakupowego wśród klientów i przyśpieszenia decyzji zakupowej.

Okresowe obniżenie składki jest jednym z narzędzi oferowanym agentom iExpert.pl, którego celem jest  zwiększenie sprzedaży poprzez politykę ograniczonych w czasie promocji.

Aktualnie do końca wakacji obowiązuje niższa składka na ubezpieczenie utraty dochodu w Lloyd’s. Zniżka na produkt wynosi 15% i dotyczy wszystkich klientów, niezależnie od wykonywanego zawodu. Zniżka naliczana jest automatycznie od końcowej wartości składki, dzięki systemowi online i systemu kodów.

 

By móc oferować produkt i korzystać z okresowych zniżek, skontaktuj się z nami:

Hubert Sobczyński
Kierownik ds. Klientów Strategicznych
kom. 604 788 686
e-mail: hubert.sobczynski@iexpert.pl