Zamknij

Zamów rozmowę
Zapytaj o produkt


Imię i nazwisko

Adres email

Telefon *

Wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zamów rozmowę

iExpert strategicznym partnerem PZU

Podczas gali multiagentów PZU, iExpert.pl otrzymał prestiżową nagrodę „Strategiczny Partner PZU”. iExpert.pl został wyróżniony tym tytułem jako jedyna firma spośród ponad 100 zaproszonych największych pośredników ubezpieczeniowych współpracujących z PZU. Nagrodę z rąk Członka Zarządu PZU Rogera Hogdkiss’a odebrał Mirosław Bubnowski Prezes Zarządu iExpert.pl.

APZ_2610

Największy polski ubezpieczyciel po raz pierwszy w swojej długiej historii zorganizował tego typu uroczystość, co niewątpliwie świadczy o rosnącej roli multiagencji w strategii spółki. Gala odbyła się pod hasłem: “Sięgajmy po więcej,  realizujmy marzenia”.

Tytuł strategicznego partnera największej instytucji finansowej w naszej części Europy bardzo wiele dla nas znaczy. Historia naszej współpracy ma już blisko 10 lat i pomyślnie rozwija się o kolejne projekty ubezpieczeniowe. Cieszymy się, że nasza aktywność i nasz pomysł na biznes został doceniony, zwłaszcza, że mieliśmy znakomitych konkurentów – największe polskie multiagencje – powiedział Mirosław Bubnowski. To dla nas także sygnał potwierdzający, że specjalizacja i szukanie własnego, osobnego miejsca na rynku ma sens. – dodał prezes Bubnowski.

W trakcie gali rozdane zostały nagrody w kategorii brązowej, srebrnej i złotej. iExpert.pl, poza wyjątkową nagrodą Partnera Strategicznego, otrzymał także wyróżnienie w najlepszej – złotej kategorii.

Jest to więc nasze podwójne zwycięstwo i tym większy powód do dumy, ale także motywacja do dalszego rozwoju – podkreśla Mirosław Bubnowski.

APZ_2520 Panorama

iExpert.pl SA jest liderem rynku ubezpieczeń zawodowych. Zapewnia wszechstronną ochronę wykonywanej pracy dla 13 grup zawodowych. Każdego roku spółka ubezpiecza ponad 60 tys. specjalistów umożliwiając im efektywne prowadzenie działalności zawodowej. Bezpośrednio współpracuje z 5 izbami zawodowymi, zapewniając kompleksową obsługę ubezpieczeniową ich członkom. Jako jedna z pierwszych firm na rynku sprzedaje ubezpieczenia przez internet.

Dysponuje zaawansowanym systemem obsługi, który pozwala nam szybko i elastycznie spełniać potrzeby klientów. W praktyce oznacza to sprawną obsługę i ograniczenie formalności przy zawieraniu polis do minimum.

11.01.2017 godz. 13:18