APZ_2610

Największy polski ubezpieczyciel po raz pierwszy w swojej długiej historii zorganizował tego typu uroczystość, co niewątpliwie świadczy o rosnącej roli multiagencji w strategii spółki. Gala odbyła się pod hasłem: “Sięgajmy po więcej,  realizujmy marzenia”.

Tytuł strategicznego partnera największej instytucji finansowej w naszej części Europy bardzo wiele dla nas znaczy. Historia naszej współpracy ma już blisko 10 lat i pomyślnie rozwija się o kolejne projekty ubezpieczeniowe. Cieszymy się, że nasza aktywność i nasz pomysł na biznes został doceniony, zwłaszcza, że mieliśmy znakomitych konkurentów – największe polskie multiagencje – powiedział Mirosław Bubnowski. To dla nas także sygnał potwierdzający, że specjalizacja i szukanie własnego, osobnego miejsca na rynku ma sens. – dodał prezes Bubnowski.

W trakcie gali rozdane zostały nagrody w kategorii brązowej, srebrnej i złotej. iExpert.pl, poza wyjątkową nagrodą Partnera Strategicznego, otrzymał także wyróżnienie w najlepszej – złotej kategorii.

Jest to więc nasze podwójne zwycięstwo i tym większy powód do dumy, ale także motywacja do dalszego rozwoju – podkreśla Mirosław Bubnowski.

APZ_2520 Panorama

iExpert.pl SA jest liderem rynku ubezpieczeń zawodowych. Zapewnia wszechstronną ochronę wykonywanej pracy dla 13 grup zawodowych. Każdego roku spółka ubezpiecza ponad 60 tys. specjalistów umożliwiając im efektywne prowadzenie działalności zawodowej. Bezpośrednio współpracuje z 5 izbami zawodowymi, zapewniając kompleksową obsługę ubezpieczeniową ich członkom. Jako jedna z pierwszych firm na rynku sprzedaje ubezpieczenia przez internet.

Dysponuje zaawansowanym systemem obsługi, który pozwala nam szybko i elastycznie spełniać potrzeby klientów. W praktyce oznacza to sprawną obsługę i ograniczenie formalności przy zawieraniu polis do minimum.