Centrum Informacji Księgowej jest firmą, która prowadzi autorski program certyfikujący biura rachunkowe. CIK powstało w odpowiedzi na skutki ustawy deregulacyjnej, która zniosła egzamin państwowy i certyfikaty przyznawane biurom rachunkowym.

Biura rachunkowe, które mają status partnera CIK mogą ubezpieczyć swoją działalność zawodową na specjalnych warunkach – przy wykupieniu OC biura rachunkowego w PZU właściciel biura otrzymuje 10% zniżkę na ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne. Do polisa OC biura rachunkowego w AXA dołączane jest dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie OC za szkody w biurze, podróży służbowej i życiu prywatnym.

Firmy, które świadczą usługi rachunkowe i księgowe, a mają wykupione ubezpieczenie OC w iExpert.pl otrzymują 20% rabat na uczestniczenie w programie certyfikującym Centrum Informacji Księgowej.

CIK przyznaje certyfikaty biurom rachunkowym, które pozytywnie przejdą weryfikację programu. Firmy świadczące usługi rachunkowe i księgowe oceniane są pod kątem posiadanych uprawnień, doświadczenia zawodowego, posiadania polisy OC biura rachunkowego czy korzystania z licencjonowanych oprogramowania do prowadzenia firmy.

 

Chcesz poznać ofertę na OC biura rachunkowego? Skontaktuj się z naszym Doradcą Klienta:

Adam Kaszubski
kom. 502 913 569
tel. 22 100 26 07
e-mail: adam.kaszubski@iexpert.pl