Dla iExpert to szczególne wyróżnienie, bo przyznane już po raz czwarty z rzędu. Od czterech lat nie oddajemy prowadzenia jako strategiczny partner jednego z największych ubezpieczycieli, jakim jest PZU.

Współpraca obu firm sięga 2008 roku i niemal co roku owocuje nowymi programami ubezpieczeń. Początkowo oferta iExpert ograniczała się do ubezpieczeń zawodowych dla profesjonalistów, teraz systematycznie jest rozszerzana o nowe grupy odbiorców. Jednak za każdym razem są to konkretne, jasno zdefiniowane grupy wymagające specjalistycznej ochrony. To co nas wyróżnia to fakt, że od początku naszej działalności wszystkie ubezpieczenia sprzedajemy przez internet.

– Liczymy, że kolejny rok współpracy przyniesie kolejne wyzwania i wspólne projekty, które ponownie z sukcesem uda się wprowadzić na rynek – podsumował prezes spółki iExpert,  Mirosław Bubnowski.

W czwartej już Gali PZU wzięło udział 300 pośredników, zarówno lokalnych, jak i multiagencji działających na terenie całej Polski. Oprawa nawiązywała do filmów z słynnym agentem 007, pod hasłem: „Misja sukces”.