Osoby wykonujące wolne zawody to specyficzna grupa Klientów. Jako mikroprzedsiębiorcy o ponadprzeciętnym statusie materialnym oczekują indywidualnych ofert i wysokich standardów obsługi. Kierując się tymi wymaganiami, zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z CUK Ubezpieczenia, firmą, która wyznacza trendy w segmencie ubezpieczeń komunikacyjnych.

Do rozszerzenia oferty o nową grupę ubezpieczeń skłoniły nas liczna zapytania naszych klientów, którzy sygnalizowali nam, że chcieliby mieć wszystkie polisy, także te prywatne, w jednym portfelu z logo iExpert.

Ponieważ specjalizujemy się w ubezpieczeniach zawodowych, postanowiliśmy powierzyć ubezpieczenia samochodów ekspertom w tej dziedzinie, jakim bez wątpienia są pracownicy CUK – mówi Mirosław Bubnowski – prezes iExpert. Szukając najlepszych rozwiązań na rynku musieliśmy trafić do CUK. Wierzymy że dokonaliśmy najlepszego wyboru, który pozwoli naszym Klientom szybko i wygodnie ubezpieczyć swoje samochody i co najważniejsze w satysfakcjonującej cenie – dodaje prezes Bubnowski.

Oferta CUK to gwarancja porównania ofert aż 30 ubezpieczycieli. Dzięki temu Klienci iExpert będą mogli wybrać najlepszą ofertę pod względem składki i zakresu. Jak pokazują porównania CUK, polisę można kupić nawet 70% taniej. Podobnie jak w przypadku ubezpieczeń zawodowych, każdy zainteresowany OC i AC samochodu będzie mógł zawrzeć polisę wygodnie, bez ruszania się z domu: za pomocą formularza online bądź przez telefon.

CUK przygotował także dla naszych Klientów dedykowaną infolinię, gdzie pod numerem 22 27 00 375 będą mogli poznać szczegóły oferty, konsultanci pomogą dobrać zakres a także dopełnić formalności.

Obsługa klientów iExpert w zakresie doboru polisy odbywa się aż 7 dni w tygodniu, konsultanci są dostępni w dni powszednie do godziny 20, w weekendy zaś do 18.

Oferta znajduje się na stronie cuk.iexpert.pl

 

Bez-nazwy-4