Zamknij

Zamów rozmowę
Zapytaj o produkt


Imię i nazwisko

Adres email

Telefon *

Wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zamów rozmowę

Mieszkanicznik rekomenduje OC najemcy w iExpert

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik” rozpoczęło współpracę z firmą iExpert.pl. Stowarzyszenie rekomenduje swoim członkom zawarcie w umowie wymogu posiadania przez najemcę odpowiedniej polisy.

Mieszkanicznik to organizacja, która za cel postawiła sobie poprawę sytuacji polskiego rynku najmu poprzez edukację obu stron i promowanie jasnych zasad współpracy. Członkowie Stowarzyszenia mają dostęp m.in. do porad fachowców oraz infolinii prawnej. Oprócz tego mogą pobrać przygotowane z myślą o nich wzory dokumentów, w tym umowy najmu.

Nowy wzór umowy najmu z wymogiem posiadania OC

Zobowiązanie lokatora do wykupienia polisy OC, to dodatkowe zabezpieczenie dla obu stron. Kaucja nie zawsze wystarcza na pokrycie szkody, którą wyrządzi najemca, a ubezpieczenie OC można zawrzeć nawet na sumę gwarancyjną 2 000 000 zł! Jak mieć pewność, że najemca zawrze polisę OC? Zawarcie w umowie najmu zapisu, który go do tego obliguje, to najlepsze rozwiązanie.

Ubezpieczenie OC najemcy to koszt od zaledwie 48 zł za rok ochrony, a stanowi niejednokrotnie lepsze zabezpieczenie niż kaucja.

Więcej na temat ubezpieczenia OC najemcy znajduje się na stronie produktu >>

28.08.2018 godz. 12:53