ubezpieczenie rowerzysty pewnie na rower

NNW, OC, casco i ubezpieczenie bagażu – w jednej polisie zebraliśmy to, co dla cyklistów najważniejsze. Zakres ubezpieczenia można wybrać samodzielnie, określając m.in. czas trwania (na sezon lub cały rok) oraz sumy gwarancyjne. Kalkulacja składki i zakup polisy odbywają się całkowicie online – cały proces zajmuje kilka minut.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to gwarancja otrzymania pieniędzy w razie doznania uszczerbku na zdrowiu. Finansowe wsparcie pozwoli poczuć się spokojniej np. w trakcie przymusowej przerwy od pracy, pomoże także pokryć koszt artykułów medycznych czy rehabilitacji.

Druga ważna składowa Pewnie na Rower – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej – działa podobnie jak w przypadku kierowców samochodów – pozwala pokryć szkody, które wyrządziliśmy na osobie lub mieniu. Zadziała np. gdy rowerzysta wjedzie w pieszego, zarysuje samochód lub spowoduje wypadek.

W opcji jest dostępne także casco – pojazd można ubezpieczyć nawet na sumę 20 tys. zł! Ochrona obejmuje zarówno uszkodzenie roweru np. podczas wypadku, jak i kradzież.

Z kolei dokupienie ubezpieczenia bagażu warto rozważyć, jeśli lubimy wypady za miasto. Namiot, śpiwory, części zamienne roweru – w razie uszkodzenia lub rabunku ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie, które umożliwi odkupienie utraconego mienia.

Więcej szczegółów na temat ubezpieczenia rowerzysty dostępne jest na stronie PewnieNaRower.pl.