Przed biurkiem lub w dowolnym miejscu

Przygotowując nowy projekt naszej strony skupiliśmy się na tym, by można było łatwiej nią nawigować, ze szczególnym naciskiem na urządzenia mobilne. Wiemy, że coraz częściej szukacie informacji korzystając ze smartfonów i tabletów, teraz nie powinno Wam to sprawiać większych problemów.

Zawsze możesz z nami porozmawiać

Kolejnym priorytetem było stworzenie kanałów szybkiego kontaktu z naszą obsługą. Teraz wystarczy jeden klik, by skontaktować się z naszym biurem telefonicznie lub poprzez emaila, czat na stronie, czy przez Messenger’a. Na każdej stronie produktu znajdziecie także wizytówkę doradcy, który jest odpowiedzialny za dany produkt i bezpośredni kontakt do niego.

Dzielimy się wiedzą

Ważny dla nas był także łatwiejszy dostęp do treści i porad, jak zapewnić sobie ochronę wykonywanego zawodu, a także w życiu prywatnym. Teraz wchodząc do sekcji 'Warto wiedzieć’ wystarczy kliknąć tag, by posegregować treści w zależności od tematu, który aktualnie Was interesuje. Bazę tekstów będziemy starali się systematycznie poszerzać.

Wiemy, że przed nami jeszcze dużo pracy, jeśli macie swoje uwagi, spostrzeżenia piszcie do nas korzystając z kanałów społecznościowych lub po prostu na adres email: biuro@iexpert.pl