Od kilku lat nie oddajemy prowadzenia jako Strategiczny Partner PZU – największego polskiego ubezpieczyciela. Współpraca obu firm ma już 15 letnią tradycję. To prawdziwa synergia, która przynosi korzyści każdej ze stron.

Pierwotnie oferta iExpert skupiona była na ubezpieczeniach zawodowych dla osób wykonujących wolne zawody. W kolejnych latach rozbudowana o kolejne niestandardowe ubezpieczenia sygnowane przez PZU – w tym ubezpieczenia dla osób aktywnych i ubezpieczenia prywatne przygotowane z myślą o profesjonalistach spotkały się z pozytywną weryfikacją klientów, wpisując się w ich potrzeby.

Konkretne, jasno zdefiniowane grupy wymagające specjalistycznego podejścia, zrozumienia specyfiki podejmowanej aktywności – zawodowej lub w życiu prywatnym – oraz potrzeba solidnej ochrony gwarantowanej przez największego polskiego ubezpieczyciela, są elementem wyróżniającym iExpert.

Podobnie jak fakt, że od początku naszej działalności wszystkie ubezpieczenia sprzedajemy przez internet, dzięki czemu tworzymy sprawdzone rozwiązania.

 

Uroczysta Gala Multiagentów PZU podczas której zostaliśmy wyróżnieni wśród najlepszych pośredników ubezpieczeniowych z całej Polski potwierdza, że codzienna praca włożona w przygotowanie produktów, obsługę naszych klientów jest dostrzegana przez naszego partnera.

To szczególne wyróżnienie, które zobowiązuje. Pozycja lidera jest szczególnym wyzwaniem, bo zdecydowanie łatwiej ją zdobyć niż utrzymać. Posłużę się metaforą sportową, nie bez powodu, gdyż ubezpieczenia sportowe są ważną częścią naszej firmy – utrzymanie pozycji lidera to długa droga. Żeby utrzymać raz osiągniętą pozycję, trzeba się nieustająco rozwijać. W tak konkurencyjnej branży – w ubezpieczeniach trzeba cały czas patrzeć w przyszłość i myśleć – nomen omen – strategicznie. Sami musimy przestawiać granice, ścigać się z sami sobą. Cieszymy się, że ta aktywność jest dostrzegana i doceniana – mówi Mirosław Bubnowski założyciel spółki iExpert.pl

Gala Multiagentów PZU 2023 to siódme tego typu spotkanie największych multiagencji współpracujących z PZU realizowane przez PZU. Wydarzenie odbyło się w hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi pod hasłem Multifiesta!