Aktualności

Bądź na bieżąco z nowościami w świecie ubezpieczeń.

2 października 2015
Aktualności
Kolejny program stworzony we współpracy z PZA
Ubezpieczenie OC i NNW instruktorów i trenerów to kolejny po Bezpiecznym Powrocie, produkt ubezpieczeniowy stworzony we współpracy Polskiego Związku Alpinizmu, PZU i iExpert.pl. Jest to pierwsze roczne ubezpieczenie instruktorów z możliwością ochrony od następstw nieszczęśliwych wypadków.
Czytaj więcej »
Redaktor
19 maja 2015
Aktualności
iExpert.pl współpracuje
z Centrum Informacji Księgowej
iExpert.pl rozpoczęło współpracę z Centrum Informacji Księgowej, dzięki temu klienci każdego z podmiotów otrzymają zniżki i możliwość korzystania z oferty iExpert.pl i CIK na preferencyjnych warunkach.
Czytaj więcej »
Redaktor
31 marca 2015
Aktualności
Zniżka na OC pracowni i OC Architekta
­ 14 kwietnia to ostateczny termin składania wniosków o ubezpieczenie OC architekta. W tym roku członkowie IARP mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji na ubezpieczenie OC pracowni projektowej lub architektonicznej. Każdy architekt prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą będzie mógł zawrzeć ubezpieczenie pracowni projektowej z 50% zniżką. UWAGA! Zniżkę można uzyskać tylko podczas składania wniosku na Obowiązkowe OC Architekta.
Czytaj więcej »
Redaktor
17 marca 2015
Aktualności
iExpert.pl ubezpieczeniowym ekspertem podczas Dni Kariery Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Już jutro 18 marca o godz. 17 odbędą się prowadzone przez przez nas warsztaty: Ochrona zawodu lekarza, fizjoterapeuty i innych zawodów medycznych w kontekście odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy zaproszeni przez najlepszą uczelnię medyczną w kraju, jako ekspert w dziedzinie ubezpieczeń. Jest to tematyka, który zajmuje coraz ważniejsze miejsce w działalności zawodowej lekarzy. Od kilku lat obserwowany jest wzrost roszczeń i odszkodowań wypłacanych pacjentom za błędy medyczne. Dynamika wzrostu jest szacowana nawet na 25%. Zdecydowana większość dotyczy lekarzy, ale problem w coraz większym stopniu dotyczy innych zawodów medycznych - fizjoterapeutów, pielęgniarek czy ratowników medycznych. Dlatego tak istotna jest edukacja w zakresie ubezpieczeń zawodowych. W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia dla wszystkich zawodów medycznych. Dedykowanymi produktami możemy pochwalić się dla lekarzy i fizjoterapeutów. Prowadzone przez nas warsztaty mają charakter otwarty, co oznacza, że każdy może przyjść na Wydział Nauk o Zdrowiu, przy ul. Michałowskiego 12 do sali 207. Dni kariery to cykliczna impreza organizowana co roku w Collegium Medicum. Skierowana jest do studentów, a także absolwentów uczelni. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 18 – 20 marca 2015 r. na trzech wydziałach Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Serdecznie zapraszamy! Więcej na stronie: www.dnikariery.cm.uj.edu.pl
Czytaj więcej »
Mariusz Stelmach
28 października 2014
Aktualności
Pierwszy program ubezpieczeń zawodowych dedykowany wszystkim fizjoterapeutom
PZU i iExpert.pl we współpracy ze Stowarzyszeniem Fizjoterapia Polska stworzyło pierwszy program ubezpieczeń dedykowany fizjoterapeutom. Teraz blisko 60 tys. osób i placówek świadczących usługi fizjoterapeutyczne otrzyma, stworzony specjalnie z myślą o nich, program wszechstronnej ochrony zawodowej.  
Czytaj więcej »
Redaktor
5 sierpnia 2014
Aktualności
iExpert.pl wyróżniony!
Firma iExpert.pl SA otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, dzięki wysokiej ocenie stabilności według Dun & Bradstreet Poland. Wyróżnienie potwierdza, że iExpert.pl jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe.
Czytaj więcej »
Redaktor
22 grudnia 2013
Aktualności
Nowe ubezpieczenie dla alpinistów oraz pasjonatów gór i sportów górskich
iExpert.pl przedstawia nowe ubezpieczenie "Bezpieczny powrót" przygotowane we współpracy z Polskim Związkiem Alpinizmu (PZA) i PZU. Skierowane jest do alpinistów oraz wszystkich pasjonatów gór i sportów górskich. Polisa zapewnia spokojny wyjazd w góry i na wyprawę, indywidualny i rodzinny. Ubezpieczenie obowiązuje na całym świecie do wysokości 6 tys. m n.p.m.
Czytaj więcej »
Mariusz Stelmach
28 października 2013
Aktualności
325 lat historii LLOYD'S w efektownym skrócie - Wideo
Przypominamy, że iExpert.pl jest oficjalnym przedstawicielem Lloyd's of London - pioniera światowych ubezpieczeń. W tym roku mija dokładnie 325 lat od momentu, gdy rozpoczęła się niezwykła historia Lloyd's. Zapraszamy do obejrzenia najważniejszych wydarzeń z historii Lloyd's w efektownej animacji.
Czytaj więcej »
Mariusz Stelmach
19 lipca 2013
Aktualności
iExpert.pl SA sponsorem Jacht Klubu Marynarki Wojennej KOTWICA
iExpert.pl SA będzie wspierał Jacht Klub ‘Kotwica’ - działający pod patronatem Marynarki Wojennej RP. ‘Kotwica’ organizuje działalność sportową i rekreacyjną w zakresie żeglarstwa morskiego.
Czytaj więcej »
Mariusz Stelmach
26 maja 2013
Aktualności
Mamy nowe biuro
Nowe biuro iExpert.pl SA mieści w reprezentacyjnej kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum Warszawy przy Alejach Jerozolimskich 99.
Czytaj więcej »
Mariusz Stelmach