Ubezpieczenie utraty dochodu
8 lutego 2024
Ubezpieczenie utraty dochodu
Jakie ubezpieczenie na poważne zachorowania? Porównaj trzy oferty
Według zeszłorocznego raportu Polskiej Izby Ubezpieczeń - polisę na życie posiadało 23,8 mln osób. Świadomi konsumenci szukają już nie tylko standardowej polisy, która zabezpieczy najbliższych w razie śmierci. Rośnie popyt na ochronę odpowiadającą na bolączki współczesności - choroby cywilizacyjne, poważne zachorowania czy długotrwałą niemożność pracy po wypadku. Rozprawiamy się z mitem, że ubezpieczenia tego typu trzeba zawierać długoterminowo, a ich koszt jest bardzo wysoki. Na rynku są rozwiązania przystępne cenowo, które można zawierać nawet na rok.
Czytaj więcej »
Anita Trochimiuk
29 grudnia 2020
Ubezpieczenie utraty dochodu
Jak działa ubezpieczenie utraty dochodu dla medyków?
Ubezpieczenie utraty dochodu w PZU to zabezpieczenie w sytuacji, w której wypadek lub choroba uniemożliwią nam wykonywanie zawodu. Niezdolność do pracy może być czasowa lub trwała, a w obecnej sytuacji pandemicznej również spowodowana zachorowaniem na COVID-19. Stan zagrożenia epidemicznego nie jest wyłączony z zakresu ochrony, a świadczenie wypłacane jest na takich samych zasadach jak w przypadku każdej innej choroby.
Czytaj więcej »
Katarzyna Nowak
8 grudnia 2016
Bez kategorii
Rabaty na zakupu oprogramowania do kosztorysowania MTM Digital
Każdy rzeczoznawca, który ubezpieczy się w iExpert.pl  otrzyma możliwość zakupu programów do kosztorysowania na preferencyjnych warunkach: Program FOBOS WKI do obliczania wartości inwestycji, tworzenia kosztorysów uproszczonych, z opcją obliczania stopnia zużycia nieruchomości i obiektów, w cenie 492zł brutto; Program FOBOS WKI do obliczania wartości inwestycji, tworzenia kosztorysów uproszczonych, z opcją obliczania stopnia zużycia nieruchomości i obiektów z aktualną bazą cenową Sekocenbud WKI, w cenie 565zł brutto; Program do kosztorysowania szczegółowego i uproszczonego: Program EDBUD KOSZTORYS - wersja pełna (ok. 300 katalogów norm) w cenie 615zł brutto; Program EDBUD KOSZTORYS - wersja pełna (ok. 300 katalogów norm) z aktualnym kwartalnym cennikiem e-bistyp. Materiały w cenie 775zł brutto.   Aby uzyskać kod rabatowy prosimy o kontakt z naszym konsultantem. Milena Dynus kom. 882 102 221 tel. 22 646 42 42 milena.dynus@iexpert.pl
Czytaj więcej »
Mariusz Stelmach
25 lipca 2016
Bez kategorii
Konkurs dla agentów - Lloyd's
Konkurs dla agentów współpracujących z iExpert.pl  na sprzedaż ubezpieczenia utraty dochodu Lloyd's.
Czytaj więcej »
Redaktor
7 lipca 2016
Bez kategorii
Narzędzia wsparcia sprzedaży dla agentów
Agenci, którzy zdecydują się na współpracę z  iExpert.pl mogą korzystać z okresowych zniżek na składkę za ubezpieczenie utraty dochodu Lloyd's.
Czytaj więcej »
Redaktor
7 lipca 2016
Bez kategorii
Utrata dochodu w Lloyd's
Ubezpieczenie utraty dochodu w Lloyd's zostało dostosowane do zmieniających się oczekiwań klientów i agentów, którzy chcą oferować tego typu polisy. Dzięki temu ubezpieczenie jest bardziej konkurencyjne i odpowiadające osobom, które wykonują wolny zawód lub są przedsiębiorcami.
Czytaj więcej »
Redaktor
29 czerwca 2016
Bez kategorii
Zmiany w produkcie Lloyd's
W produkcie ubezpieczenie od utarty dochodu w Lloyd's wprowadzono z dniem 27 czerwca. Najważniejsza zmiana dotyczy obligatoryjności zawierania ubezpieczenia NNW. Dotychczas, by móc zawrzeć ubezpieczenie utraty dochodu, konieczne było wykupienia choćby minimalnej sumy od NW.   Zmiany w produkcie: Klient może wybrać jedynie ryzyko czasowej niezdolności do pracy w zawodzie, bez konieczności zakupienia ochrony NW na wypadek śmierci; Nowa definicja dochodu rocznego - dla osób samozatrudnionych jak i tych pozostających na etacie; Uzupełnienie definicji choroby - wskazanie informacji o dokumencie zwolnienia L4, które wystarczy aby kwalifikować klienta do czasowej niezdolności do pracy; Dodanie informacji o procedurze reklamacyjnej; Modyfikacja wyłączeń odpowiedzialności;   Do pobrania Ogólne Warunki Ubezpieczenia Utraty dochodu Lloyd's   W razie pytań o szczegóły, proszę o kontakt: Hubert Sobczyński Kierownik ds. Klientów Strategicznych kom. 604 788 686 e-mail: hubert.sobczynski@iexpert.pl  
Czytaj więcej »
Redaktor
29 czerwca 2016
Bez kategorii
15% niższa składka na produkty Lloyd's
Do końca wakacji zniżka na ubezpieczenie utraty dochodu w Lloyd’s dla agentów sieci iExpert.pl
Czytaj więcej »
Redaktor
26 kwietnia 2016
Bez kategorii
Dlaczego warto zainteresować się ofertą ubezpieczeń dla BUP?
Jest co najmniej kilka powodów. Po pierwsze - jest to ubezpieczenie obowiązkowe. KNF za brak polisy nakłada na BUP wysokie kary finansowe. Stąd powszechna świadomość wśród osób prowadzących okienka kasowe o obowiązku ubezpieczenia. Po drugie - przedstawiciele biur to osoby, które preferują kontakt osobisty z agentem. Niechętnie zawierają polisę przez internet, nie poszukują również w nim informacji i ofert. Po trzecie - jest to produkt z stosunkowo wysokiej składce – przeciętnie w iExpert.pl wynosi ona ponad 600 zł rocznie. iExpert wspólnie z TU Concordia jako pierwsi na polskim rynku przygotowali ofertę ubezpieczenia OC dla BUP po wprowadzeniu obowiązku dla tego rodzaju działalności w 2012 r. Jesteśmy więc rozpoznawalni na tym rynku.
Czytaj więcej »
Redaktor