Aktualności
20 czerwca 2016
Aktualności
Ubezpieczamy wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży
iExpert.pl obsługuje ubezpieczenie wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży z Archidiecezji Warszawskiej. Wspiera w ten sposób PZU, które ubezpiecza wszystkich wolontariuszy w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków, kosztów leczenia i OC.
Czytaj więcej »
Anita Ciechan
20 stycznia 2016
Aktualności
iExpert.pl sponsorem Balu Zawodów Zaufania Publicznego
iExpert.pl jest sponsorem Balu Zawodów Zaufania Publicznego – charytatywnej imprezy, podczas której zbierane będą fundusze na wsparcie lekarzy seniorów, będących pod opieką  Fundacji Lekarskiej Pro Seniore.  Bal organizowany jest po raz piaty przez samorząd radców prawnych.
Czytaj więcej »
Anita Ciechan
2 października 2015
Aktualności
Kolejny program stworzony we współpracy z PZA
Ubezpieczenie OC i NNW instruktorów i trenerów to kolejny po Bezpiecznym Powrocie, produkt ubezpieczeniowy stworzony we współpracy Polskiego Związku Alpinizmu, PZU i iExpert.pl. Jest to pierwsze roczne ubezpieczenie instruktorów z możliwością ochrony od następstw nieszczęśliwych wypadków.
Czytaj więcej »
Anita Ciechan
26 czerwca 2015
Dla mediów
iExpert.pl jednym ze sponsorów Janusza Gołębia
Jednym ze sponsorów wyprawy Janusza Gołębia, wpierw na McKinley'a, a teraz na Annapurnę IV jest iExpert.pl - zapewniliśmy wspinaczowi ubezpieczenie "Bezpieczny powrót", które obowiązuje do 7 600 m n.p.m.
Czytaj więcej »
Anita Ciechan
1 czerwca 2015
Dla mediów
iExpert.pl rozpoczyna budowę partnerskiej sieci pośredników ubezpieczeniowych
iExpert.pl, największa multiagencja wyspecjalizowana w sprzedaży ubezpieczeń zawodowych, rozpoczęła budowę partnerskiej sieci pośredników ubezpieczeniowych. Dotychczas firma zawierała polisy wyłącznie przez internet i telefon. Teraz zarząd spółki zdecydował o tworzeniu sieci współpracowników, sprzedających w tradycyjnym modelu bezpośredniego kontaktu z klientem.
Czytaj więcej »
Anita Ciechan
20 listopada 2014
Dla mediów
Pierwsze ubezpieczenie zawodowe OC dedykowane fizjoterapeutom
PZU i iExpert.pl we współpracy ze Stowarzyszeniem Fizjoterapia Polska, przygotowało pierwszy program ubezpieczeń dedykowany fizjoterapeutom. Teraz blisko 60 tys. osób i placówek świadczących usługi fizjoterapeutyczne, otrzyma stworzony z myślą o nich program wszechstronnej ochrony zawodowej.
Czytaj więcej »
Anita Ciechan
19 sierpnia 2014
Dla mediów
MSW precyzuje warunki ubezpieczeń agencji ochrony
Ubezpieczenie dobrowolne, który zwykle posiadają agencje ochrony nie spełniają wymogów obowiązkowego ubezpieczenia OC. Jeśli firma posiada wiele koncesji na prowadzenie działalności ochrony osób i mienia, to na każdą koncesję powinna mieć osobną polisę. To dwa główne wnioski płynące z interpretacji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych wydanej na prośbę Polskiej Izby Ochrony.
Czytaj więcej »
Anita Ciechan
31 grudnia 2013
Dla mediów
Kontakt dla mediów
Mariusz Stelmach e-mail: mariusz.stelmach@iexpert.pl tel. 22 646 42 42 wew. 625 kom. 608 065 848
Czytaj więcej »
Adam Kaszubski
23 grudnia 2013
Dla mediów
Ubezpieczenie dla ludzi gór "Bezpieczny powrót"
iExpert.pl przedstawia nowe ubezpieczenie "Bezpieczny powrót" przygotowane we współpracy z Polskim Związkiem Alpinizmu (PZA) i PZU. Skierowane jest do alpinistów oraz wszystkich pasjonatów gór i sportów górskich. Polisa zapewnia spokojny wyjazd w góry i na wyprawę, indywidualny i rodzinny. Ubezpieczenie obowiązuje na całym świecie do wysokości 6 tys. m n.p.m.
Czytaj więcej »
Mariusz Stelmach
5 września 2013
Dla mediów
Pierwsze ubezpieczenie OC dla biur usług płatniczych
Firma iExpert.pl, jako pierwsza oferuje polisę OC dla biur usług płatniczych. Ubezpieczenie przygotowane zostało wspólnie z Concordia TUW. Dla biur to szansa na szybkie zawarcie polisy, wymaganej przez KNF do dalszego prowadzenia działalności.
Czytaj więcej »
Adam Kaszubski