Zamknij

Zamów rozmowę
Zapytaj o produkt


Imię i nazwisko

Adres email

Telefon *

Wiadomość

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zamów rozmowę

Promocja 15% taniej przez 3 miesiące

Warstwa-7(1)

Aż 15% taniej za pierwsze 3 miesiące korzystania z pakietów medycznych: taką promocję przygotowaliśmy na ostatni kwartał roku. 

02.10.2017 godz. 17:14


Polisa zdrowotna coraz popularniejsza

Liczba Polaków posiadających prywatną polisę zdrowotną zwiększyła się w stosunku do roku ubiegłego aż o jedną trzecią. Tak wynika z raportu Polskiej Izby Ubezpieczeń oraz badań fundacji Watch Health Care. Wszystko wskazuje na to, że zainteresowanie prywatnymi pakietami medycznymi będzie utrzymywało się na wysokim poziomie również w tym roku.

05.04.2017 godz. 10:59

7 zasad jak wybrać pakiet medyczny

Prywatne pakiety zdrowotne gwarantujące dostęp do prywatnej opieki medycznej są coraz popularniejszym sposobem zapewnienia sobie dostępu do specjalistów i badań diagnostycznych bez kolejek.  Poznaj 7 prostych zasad jak wybrać odpowiedni pakiet i na jakie kryteria zwrócić uwagę, by właściwie dopasować ochrony do swoich potrzeb. A wybór spośród kilkudziesięciu ofert dostępnych na rynku nie jest łatwe.

10.09.2016 godz. 09:13

Pakiet zdrowotny dla pracowników – czy to się opłaca?

Chcąc przyciągnąć lepszych specjalistów, pracodawcy oferują kandydatom już nie tylko atrakcyjne płace, ale również szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych. Jednym z najbardziej pożądanych przez pracowników elementów takiego wynagrodzenia jest pakiet zdrowotny, umożliwiający dostęp do prywatnej opieki medycznej. Poprawa wizerunku firmy to nie jedyne korzyści, jakie może przynieść zapewnienie zespołowi pracowników dodatkowej opieki medycznej.

07.03.2016 godz. 11:17

Medycyna pracy w pakiecie?

Medycyna pracy jest obowiązkiem pracodawcy. Alternatywą dla tradycyjnej umowy z lecznicą może okazać się pakiet medyczny dla pracowników poszerzony o medycynę pracy, dający o wiele większe możliwości zarówno dla samego pracodawcy, jak i jego podwładnych. Medycyna pracy – koszty pracodawcy Zgodnie z art. 12 ust. 1 ustawy z dnia 27 czerwca 1997 r. o służbie […]

03.02.2016 godz. 11:45

Polisa zdrowotna czy abonament medyczny oto jest pytanie…

Temperatura za oknem spada gwałtownie więc sezon chorobowy w pełni. Kolejki do lekarza są coraz dłuższe, terminy coraz dalsze. To często motywacja do decyzji o wykupieniu prywatnej opieki lekarskiej. Znużeni sytuacją publicznej służby zdrowia dalibyśmy wszystko żeby być obsłużonym szybko i profesjonalnie. Większość z nas jednak nie do końca zdaje sobie sprawę, że wybór między […]

10.12.2015 godz. 10:25