Bez kategorii

About Redaktor

Autor nie uzupełnił żadnych szczegółów
So far Redaktor has created 105 blog entries.
29 czerwca 2016
Bez kategorii
Zmiany w produkcie Lloyd's
W produkcie ubezpieczenie od utarty dochodu w Lloyd's wprowadzono z dniem 27 czerwca. Najważniejsza zmiana dotyczy obligatoryjności zawierania ubezpieczenia NNW. Dotychczas, by móc zawrzeć ubezpieczenie utraty dochodu, konieczne było wykupienia choćby minimalnej sumy od NW.   Zmiany w produkcie: Klient może wybrać jedynie ryzyko czasowej niezdolności do pracy w zawodzie, bez konieczności zakupienia ochrony NW na wypadek śmierci; Nowa definicja dochodu rocznego - dla osób samozatrudnionych jak i tych pozostających na etacie; Uzupełnienie definicji choroby - wskazanie informacji o dokumencie zwolnienia L4, które wystarczy aby kwalifikować klienta do czasowej niezdolności do pracy; Dodanie informacji o procedurze reklamacyjnej; Modyfikacja wyłączeń odpowiedzialności;   Do pobrania Ogólne Warunki Ubezpieczenia Utraty dochodu Lloyd's   W razie pytań o szczegóły, proszę o kontakt: Hubert Sobczyński Kierownik ds. Klientów Strategicznych kom. 604 788 686 e-mail: hubert.sobczynski@iexpert.pl  
Czytaj więcej »
Redaktor
29 czerwca 2016
Bez kategorii
15% niższa składka na produkty Lloyd's
Do końca wakacji zniżka na ubezpieczenie utraty dochodu w Lloyd’s dla agentów sieci iExpert.pl
Czytaj więcej »
Redaktor
23 czerwca 2016
Warto wiedzieć
Umowa z pośrednikiem i zarządcą nieruchomości bez polisy będzie nieważna
Ważne zmiany dla zarządców i pośredników nieruchomości szykuje Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Umowy z pośrednikiem lub zarządcą będą nieważne, jeśli zabraknie w niej informacji o ubezpieczeniu. Umowę będzie można zawrzeć w formie elektronicznej.
Czytaj więcej »
Redaktor
22 czerwca 2016
Warto wiedzieć
Ochrona księgowego przed mandatami karno-skarbowymi
Księgowy to kluczowa postać w firmie, także dlatego, że ponosi szczególną odpowiedzialność za błędy i uchybienia. Odpowiedzialność księgowego jest wyjątkowo szeroka, ale zależy od formy zatrudnienia, w jakiej księgowy wykonuje czynności zawodowe. Największe ryzyko ciąży na tych, którzy pracują na umowę zlecenie i umowę o pracę na stanowisku głównego księgowego. Niezależnie jednak od formy zatrudnienia każdy księgowy może otrzymać od organu skarbowego mandat, który trzeba opłacić z własnych środków. Dlatego każdy prowadzący księgi rachunkowe powinien indywidualnie rozpatrzyć czy warto nabyć ochronę zawodową.
Czytaj więcej »
Redaktor
20 czerwca 2016
Aktualności
Ubezpieczamy wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży
iExpert.pl obsługuje ubezpieczenie wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży z Archidiecezji Warszawskiej. Wspiera w ten sposób PZU, które ubezpiecza wszystkich wolontariuszy w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków, kosztów leczenia i OC.
Czytaj więcej »
Redaktor
15 czerwca 2016
Warto wiedzieć
Składki radcy prawnego są kosztem w jego kancelarii
Składki członkowskie na samorząd radców prawnych stanowią koszt podatkowy - potwierdza to interpretacja Izby Skarbowej w Katowicach. Comiesięczna opłata na rzecz Krajowej Izby Radców Prawnych jest warunkiem wykonywania zawodu i co za tym idzie, uzyskiwania przychodów.
Czytaj więcej »
Redaktor
12 maja 2016
Warto wiedzieć
Wznowienia ubezpieczeń dla lekarzy
Liczba lekarzy i lekarzy dentystów w centralnym rejestrze przekracza 180 tys. Mimo że obowiązek ubezpieczenia mają Ci lekarze, którzy pracują na kontraktach lub prowadza własną praktykę lekarską, niemniej jednak jest to jedna z największych grup zawodowych objętych obligatoryjnym ubezpieczeniem zawodu.
Czytaj więcej »
Redaktor
26 kwietnia 2016
Bez kategorii
Dlaczego warto zainteresować się ofertą ubezpieczeń dla BUP?
Jest co najmniej kilka powodów. Po pierwsze - jest to ubezpieczenie obowiązkowe. KNF za brak polisy nakłada na BUP wysokie kary finansowe. Stąd powszechna świadomość wśród osób prowadzących okienka kasowe o obowiązku ubezpieczenia. Po drugie - przedstawiciele biur to osoby, które preferują kontakt osobisty z agentem. Niechętnie zawierają polisę przez internet, nie poszukują również w nim informacji i ofert. Po trzecie - jest to produkt z stosunkowo wysokiej składce – przeciętnie w iExpert.pl wynosi ona ponad 600 zł rocznie. iExpert wspólnie z TU Concordia jako pierwsi na polskim rynku przygotowali ofertę ubezpieczenia OC dla BUP po wprowadzeniu obowiązku dla tego rodzaju działalności w 2012 r. Jesteśmy więc rozpoznawalni na tym rynku.
Czytaj więcej »
Redaktor
19 kwietnia 2016
Warto wiedzieć
Jak ubezpieczyć spółkę cywilną?
Przedsiębiorcy prowadzący działalność pośrednictwa nieruchomości mają obowiązek posiadania ubezpieczenia OC. O ile w przypadku jednoosobowej działalności sprawa jest jasna, to prowadzenie firmy w formie spółki cywilnej budzi wiele wątpliwości. Ilu wspólników, tyle polis – tak mówi rozporządzenie, potwierdzają to interpretacje ubezpieczyciela.
Czytaj więcej »
Redaktor
23 marca 2016
Warto wiedzieć
Informujemy KNF o zawartej polisie OC biur płatniczych
By skrócić czas dostarczenia polisy do KNF i zminimalizować ryzyko otrzymania mandatu przez biuro płatnicze iExpert.pl jako jedyny na rynku wprowadził ułatwienie dla ubezpieczających się podmiotów.
Czytaj więcej »
Redaktor